Author: GIF Albania

Demi Rose super hot në pishinë (gallery)

May 7, 2018

Teksa temperaturat rriten fillon edhe plazhi. Pa diskutim që rritjes së temperaturave nuk ju shpëtojne dot as personat e famshëm. Të gjithë kërkojnë nga një vend për tu freskuar dhe një ndër to këtë javë ishte edhe Demi Rose. E veshur me rroba banjoje në ngjyrë të kuqe të ndezur, modelja 23 vjeçare turbulloi të […]

Read More

Ministri i mbrojtjes së Greqisë : “Jemi në luftë me Turqinë”

April 20, 2018

Konfliktet e vazhdueshme Turqi – Greqi duket se po shkojnë drejt një rruge pa kthim. Vetë ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kamenos deklaron se : Greqia dhe Turqia janë në luftë të pashpallur prej më shumë se 4 dekadash. Duke folur para gazetarëve në Athinë, Kamenos tha se forcat ajrore turke shkelin prej 1974-ës hapësirën […]

Read More

Saimir Tahiri sfidon Ramën : “Unë nuk jam si Qemal Stafa”

April 20, 2018

Ish-ministri Tahiri i është përgjigjur pyetjes mjaft provokuese e bërë nga Arian Çani se mund të bie dëshmorë për hir të Evropës. Arjan Çani : A do ta lije veten të përfundoje ne qeli dhe askujt t’i hynte gjemb në këmbë? Kjo është e vështirë, sidomos në rastin tim që unë besoj tek e vërteta […]

Read More

Ja si bëhet operacioni i hundës (video)

April 16, 2018

Shpesh dëgjojmë për operacionet e hundës me qëllim korrigjimin e deformimeve, madhësisë apo thjesht formës së saj. Normalisht është një ndërhyrje pa ndonjë rrezikshmëri të lartë por që kërkon kujdes të posaçëm. Operacioni nis me prerjen e pjesës së mishit që mbulon pjesën kockore dhe kërcore të hundës. Pastaj zbulohet pjesa e brëndshme e hundës […]

Read More

Poezia e Ismet Drishtit gjunjëzon qeverinë Rama

April 2, 2018

Kush thotë se ka gjak shqiptari Ti thotë çdo zogu gomari Se s’na ndan dot vllau me vlla As me fe e as me tra Jemi popull pak i lehtë T’zezen vedit ja bajmë vetë Esat Pasha pjellim shpesh Ndaj ky vend ka shku për lesh Katolikë për me prish kisha Myslimanë me prish xhamia […]

Read More

Po kryeminister kokoshi pse nuk mbushej dot me frymë ?

April 1, 2018

Për Edin që i dridhej zëri! Rruga e Kombit është ndërtuar tërësisht nga lekët e popullit. Ne kemi paguar për të 1.3 miliardë USD. I kemi paguar të gjitha ne kokërr më kokërr, jo ti Edi Rama, as konçesionari yt, por ne të gjithë, 1.3 miliardë kokrra dollarësh. Në 2014-ën dhe 2015-ën, kur na rrisje […]

Read More

Si të mësoni nëse jeni nën përgjim ?

March 25, 2018

Të gjithëve mbase na ka ndodhur të kemi dyshimin nëse telefoni jonë po përgjohet ose jo. Ka një mënyrë që të mos ta keni më këtë shqetësim, mjafton të ndiqni hapat në vijim. Shtypni kodin *#06# në numeratorin për të bërë thirrje, pas së cilës do të shfaqet kodi IMEI Pastaj në Settings, gjeni opsionin […]

Read More
Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter