Author: GIF Albania

British American Tobacco në partneritet global me McLaren

British American Tobacco në partneritet global me McLaren

February 12, 2019

  British American Tobacco (BAT), ka njoftuar sot partneritetin e ri global me McLaren, me bazë teknologjinë e avancuar dhe inovacionin. Partneriteti shumë-vjeçar është fokusuar në përshpejtimin e proçesit të transformimit të duhanit, në zemër të të cilit është angazhimi i BAT për të ofruar një portofol të produkteve të cilat kanë potencial të reduktojnë […]

Read More
Mick Schumacher

Bëmë baba të të ngjaj, triumfon Schumacher Junior

October 14, 2018

I riu Mick Schumacher po ndjek me ritme të shpejta gjurmët e të atit, Michael Schumacher. Djali 19-vjeçar i legjendës së Formulës 1 u shpall kampion i Europës në kampionatin F3, titull që e siguroi në pistën e Hockenheimit, aty ku i ati ka fituar 3 gara në Botërorin e Formulës 1 me Ferrarin gjatë […]

Read More
Parashikimi i tmerrshëm i masonit për islamin

Parashikimi i tmerrshëm i masonit : Islami do të zhduket nga lufta e 3- të botërore

September 6, 2018

Bëhet fjalë për planet e elitës së masonëve. Derisa njerëzit naivë mendojnë se është e mundur që të evitohet lufta, letra e një masoni të lartë, të quajtur Albert Pike, i cili ishte komandant suprem i rendit skocez të muratorëve të lirë në Amerikë, e dërguar në vitin e largët 1871 tregon gjithçka. Në të […]

Read More

Demi Rose super hot në pishinë (gallery)

May 7, 2018

Teksa temperaturat rriten fillon edhe plazhi. Pa diskutim që rritjes së temperaturave nuk ju shpëtojne dot as personat e famshëm. Të gjithë kërkojnë nga një vend për tu freskuar dhe një ndër to këtë javë ishte edhe Demi Rose. E veshur me rroba banjoje në ngjyrë të kuqe të ndezur, modelja 23 vjeçare turbulloi të […]

Read More

Ministri i mbrojtjes së Greqisë : “Jemi në luftë me Turqinë”

April 20, 2018

Konfliktet e vazhdueshme Turqi – Greqi duket se po shkojnë drejt një rruge pa kthim. Vetë ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kamenos deklaron se : Greqia dhe Turqia janë në luftë të pashpallur prej më shumë se 4 dekadash. Duke folur para gazetarëve në Athinë, Kamenos tha se forcat ajrore turke shkelin prej 1974-ës hapësirën […]

Read More

Saimir Tahiri sfidon Ramën : “Unë nuk jam si Qemal Stafa”

April 20, 2018

Ish-ministri Tahiri i është përgjigjur pyetjes mjaft provokuese e bërë nga Arian Çani se mund të bie dëshmorë për hir të Evropës. Arjan Çani : A do ta lije veten të përfundoje ne qeli dhe askujt t’i hynte gjemb në këmbë? Kjo është e vështirë, sidomos në rastin tim që unë besoj tek e vërteta […]

Read More

Ja si bëhet operacioni i hundës (video)

April 16, 2018

Shpesh dëgjojmë për operacionet e hundës me qëllim korrigjimin e deformimeve, madhësisë apo thjesht formës së saj. Normalisht është një ndërhyrje pa ndonjë rrezikshmëri të lartë por që kërkon kujdes të posaçëm. Operacioni nis me prerjen e pjesës së mishit që mbulon pjesën kockore dhe kërcore të hundës. Pastaj zbulohet pjesa e brëndshme e hundës […]

Read More
Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter