GIF

GIF-et jane animacione, dmth imazhe te levizshme ne formen e videove. Ndryshe nga videot GIF-et nuk kane audio dhe jane vetem disa sekondeshe.

si te bej leke

Si te bej leke

July 20, 2017

Click on GIF animation to go to the next GIF 🙂 Berja e lekeve me telefon ? Si te bej leke Si te bej leke – GIF Albania, si te bej leke me telefon. Animacion per te qeshur.

Read More

Musacchio kunder Dortmundit

July 18, 2017

AC Milan vs Borussia Dortmund. Musacchio kunder Dortmundit. AC Milan vs Borussia Dortmund match today. Mateo Musacchio skills with AC Milan jersey. Na ndiqni ne Facebook.

Read More
Takimi Trump dhe Putin

Takimi Trump dhe Putin

July 8, 2017

Animacion per te qeshur. Takimi Trump dhe Putin – GIF Albania . Takimi Trump dhe Putin – GIF Albania. Animacion per te qeshur Na ndiqni ne facebook dhe twitter. Imazh per te qeshur ne GIF Albania.

Read More

Qenushi vogel reagon lezetshem

July 3, 2017

Qeni i vogel reagon lezetshem. Qenushi vogel reagon lezetshem – GIF Albania. Animacion per te qeshur. Imazh me kafshe gallate. Na ndiqni ne faqen tone ne facebook.

Read More
Macja duke pire hashash

Macja duke pire hashash

June 22, 2017

Macja duke pire hashash – GIF Albania . Animacion per te qeshur. Mesoni si te pini marijuane. Na ndiqni ne Facebook dhe Twitter.

Read More
Vajza seksi dhe leopardi

Vajza seksi dhe leopardi

June 20, 2017

Vajza seksi dhe leopardi – GIF Albania. Animacion per te qeshur. Goca ngren leopardin lart por ai ka nje surprize per te. Shihni edhe postimet e tjera. Follow us on Twitter and Facebook.  

Read More
Vajzat seksi duke bere sherr

Vajzat seksi duke bere sherr

June 13, 2017

Vajzat seksi duke bere sherr – GIF Albania. A ju pelqen te shihni sherr femrash ? Per me shume na ndiqni ne Facebook. Argetim te mbare!

Read More
Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter