Showbiz

Demi Rose super hot në pishinë (gallery)

May 7, 2018

Teksa temperaturat rriten fillon edhe plazhi. Pa diskutim që rritjes së temperaturave nuk ju shpëtojne dot as personat e famshëm. Të gjithë kërkojnë nga një vend për tu freskuar dhe një ndër to këtë javë ishte edhe Demi Rose. E veshur me rroba banjoje në ngjyrë të kuqe të ndezur, modelja 23 vjeçare turbulloi të […]

Read More

Eleni Foureria tregon përse e mohoi origjinën shqiptare në Greqi

March 20, 2018

Eleni Foureira është jo pak e njohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Një këngëtare e njohur prej vitesh në Greqi, por që emri i saj bëri bujë pasi mohoi origjinën shqiptare. Por çfarë e shtyu Elenin të mohonte prejardhjen e saj? Së fundmi në një prononcim për një televizion grek ajo ka folur lidhur […]

Read More

Aktorët që u dashuruan gjatë xhirimeve

March 20, 2018

Disa aktorë janë dashuruar gjatë xhirimeve të filmave duke i dhënë më shumë pasion interpretimeve të tyre.  Dashuria mund të vij edhe kur nuk e mendon, rastet e mëposhtme janë prova e vërtetë: The Rum Diary –  Filmi bëri që shume vajza të dashurohen me Johnny Deep. Kjo edhe për shkak të karakterit të tij […]

Read More

Xhelozi e tepruar, të moshuarit “lejnë nam” tek Arbana

March 17, 2018

Pjesë e programit “Dua të të bëj të lumtur” këtë të shtunë, ishte edhe historia e Nikollës dhe Vjollcës, dy miqve që prej disa kohësh nuk flisnin më me njëri-tjetrin. Miqësia kish nisur në shtëpinë e të moshuarve në Fier ku rastësisht Nikolla ishte njohur me Vjollcën, zonjën nga Tirana. Nikolla kishte kaluar shumë vështirësi […]

Read More

Historia prekëse e emigrantit shqiptar, që shteti i theu ëndrrat

March 16, 2018

Ai ishte shume i ri dhe kishte endrra te medha per jeten, por gjerat nuk shkuan si duhet. Pasi mbaroi gjimnazin edhe pse jo me nota te mira, vazhdoi shkollen e larte per te marre nje drejtim ne jete. Gjerat nuk shkuan mire edhe ne \pogradec ku vazhdoi studimet per Menaxhim Turizmi dhe zgjidhja e […]

Read More

Më mirë gjoksi natyral i Ilda Bejlerit sesa ferexheja hipokrite e nuses së djalit të Mustafa Nanos

March 13, 2018

Bythët, cicat, buzët, sytë e Ilda Bejlerit i ka ujdisur me duar perëndia. Ferexhenë e zezë që mbulohet nusja e djalit të Muç Nanos e ka qepur Sanija, rrobaqepsja e rrugës Bardhyl! Shkruan Bledi Mane Dukej sikur kishin bërë ujdi muaji i prillit me vajzën simpatike. Pas shumë ditëve të ftohta me shi, muaji i […]

Read More

Alesia Bami terbon instagramin me foton hot

March 11, 2018

Balerina e emisionit “Stop” Alesia Bami shquhet për fotot e saj provokuese dhe ekspozimit e formave të saj. E veshur me një fustan të shkurtër, ajo ka ekspozuar dekoltenë e hapur dhe gjithashtu edhe pjesën e këmbëve. Edhe këtë herë Alesia ia ka arritur të “ndezë” rrjetin me postimin e saj. Kujtojme qe balerinen seksi […]

Read More
Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter