Video

Video nga me gazmoret . Video humoristike vetem per te qeshur.

Elvis walks home, film shqiptar

Elvis walks home, film shqiptar

December 2, 2017

Elvis walks home, film shqiptar Elvis walks home, film shqiptar.    Trailer. Filmi shqiptar “Elvis walks home”  nga Fatmir Koci me skenar te Jonathan Preece po shfaqet aktualisht ne Kinema Millennium dhe Cineplexx. Filmi eshte nje bashkepunim Britanik – Shqiptar qe tejkalon realizimet filmike te koheve te fundit. Historia e permbledhur e filmit eshte kjo : […]

Read More
Mashtrimi - Film shqiptar, metrazh i shkurter

Mashtrimi – Film shqiptar, metrazh i shkurter

December 1, 2017

Mashtrimi – Film shqiptar, metrazh i shkurter .  Mashtrimi – Film shqiptar, metrazh i shkurter. Ky film eshte realizuar ne shtetin e Kosoves si nje bashkepunim i aktoreve te rinj nga te dyja vendet. Eshte nje projekt interesant pasi xhirimet jane realizuar ne kohe rekord dhe filmi zgjat vetem 12 minuta e 12 sekonda. […]

Read More

CENTURY21 Premium Promo

September 12, 2017

Century21 Premium Promo . Je energjik, ke eksperiencë në shitje, ke kërkesa ndaj vetes, të pëlqen të punosh në grup? CENTURY21 Premium, zyra më e re e rrjetit më te madh të agjencive imobiliare në Shqipëri, po kërkon të punësojë agjentë me përvojë ose persona të motivuar për të nisur një profesion të ri. Kriteret: […]

Read More

Berberi me fantastik ne lagjen time

July 17, 2017

Berberi me fantastik ne lagjen time. Berberi me fantastik ne lagjen time . Video per te qeshur ne GIF Albania. Na ndiqni ne Facebook dhe Twitter per me shume artikuj gazmore.

Read More
animate your day

GIF Albania – Animate Your Day

July 16, 2017

GIF Albania – Animate Your Day. GIF Albania – Animate Your Day Na vizitoni dhe na ndiqni ne Facebook ose Twitter. Ne faqen tone do te gjeni artikuj per te qeshur dhe argetues.

Read More
heqje tatuazhi

Heqje tatuazhi me lazer

June 10, 2017

  Heqje tatuazhi me lazer – GIF Albania. Si hiqen tatuazhet ? Kjo eshte menyra e heqjes se tatuazheve me lazer. Duket e dhimbshme dhe realisht flitet se eshte me e dhimbshme ta heqesh sesa ta besh nje tatuazh. Fshirja e tatuazhit me lazer është një nga mënyrat më të përdorura por mund të hiqen […]

Read More
video per te qeshur

Video per te qeshur me femije

May 25, 2017

Video per te qeshur femije. Video per te qeshur femije. Gallate me femije. Publikuar nga GIF Albania . Funny fails. Femije qe bejne gjera per te qeshur. GIF Albania eshte nje faqe interneti me animacione per te qeshur, video per te qeshur, imazhe per te qeshur dhe lojera online falas. Animacionet kane te bejne kryesisht […]

Read More
Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter