Dasme ne akuarium

dasme ne akuarium

Dhëndri që kishte njoftuar nusen e tij në ueb-faqen “Plenty of Fish”, gjithmonë kishin planifikuar të martohen nën ujë.

Gary Dongray kishte angazhuar një ekip të specializuar që t’i prodhojnë një akuarium gjigant, në të cilin mund të futet ai së bashku me nusen e tij të veshur me fustan të bardhë, transmeton Telegrafi.

Ndërkaq ceremoninë e tyre martesore e ndiqnin nga afër dasmorët që ishin mbledhur në një restorant dhe po i shikonin përmes xhamit, ndërsa nusja dhe dhëndri mbanin në gojë bombola oksigjeni.

Por është interesant se si përcjellësi i nuses dhe dhëndrit kishin pranuar t’i nënshtrohen rregullave të tyre strikte, duke bartur gjithashtu bombola oksigjeni në gojë.

Kjo dasmë konsiderohet si njëra ndër më të rrallat, por dëshira e madhe për të bërë diçka unike është duke shtyrë të rinjtë të mendojnë metoda të pazakonta.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers
%d bloggers like this:
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter