Real Souvlaki & Grill – menu

Real Souvlaki & Grill gjendet ne Rrugen Mikel Marruli, prane Urban Coffee, ne zonen e Astirit.

Per porosi kontaktoni ne numrat 067 400 5777 / 0693084800.
Me poshte gjeni edhe menune e Fastfoodit dhe ne fund fare ate te krepave me te shijshem qe mund te provoni ne Tirane.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio
%d bloggers like this:
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter