Aktorët që u dashuruan gjatë xhirimeve

Disa aktorë janë dashuruar gjatë xhirimeve të filmave duke i dhënë më shumë pasion interpretimeve të tyre.  Dashuria mund të vij edhe kur nuk e mendon, rastet e mëposhtme janë prova e vërtetë:

The Rum Diary –  Filmi bëri që shume vajza të dashurohen me Johnny Deep. Kjo edhe për shkak të karakterit të tij në film, teksa vet aktori bie në dashuri me aktoren Amber Heard. Eh si është jeta, të tjere duam, me të tjerë përfundojmë.

Days of Thunder – Nisja e nje romance të vërtetë, e historisë së  dashurisë mes Nicole Kidman dhe Tom Cruise. Gjatë  xhirimeve aktorët përjetuan dashurinë e cila marrosi të gjithe pas dyshes Kidman-Cruise

Gigli – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisën romancen e tyre gjatë xhirimit të filmit “Gigli”. Filmi bekoi lidhjen, që për disa kohe, ishte me e komentuara e botes së showbizz dhe  kinematografisë.

Cruel Intentions – Ju ka bërë për vete kimia në film e Reese Witherspoon dhe Ryan Phillipp? Tani e dini përse.

Mr. and Mrs. Smith – 12 vjet sëbashku. Gjithçka e nisur në setin e filmit të suksesshëm. Nëse ende ju merr malli për dashurinë e tyre, rishikoni filmin.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
%d bloggers like this:
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter