Demi Rose super hot në pishinë (gallery)

Teksa temperaturat rriten fillon edhe plazhi. Pa diskutim që rritjes së temperaturave nuk ju shpëtojne dot as personat e famshëm.

Të gjithë kërkojnë nga një vend për tu freskuar dhe një ndër to këtë javë ishte edhe Demi Rose. E veshur me rroba banjoje në ngjyrë të kuqe të ndezur, modelja 23 vjeçare turbulloi të gjithë pushuesit në Cape Verde me format e saj bombastike.

Rose shquhet për trupin e saj dhe këtë e vërtetojnë edhe fotot e mëposhtme :

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
%d bloggers like this:
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter