Vajza e Sabianit tregon të pasmet bombastike

Vajza e Sabianit, kengetarit mjaft te dashur per publikun shqiptar, Keisi Medini kohet e fundit eshte kthyer ne nje nga modelet me te perfolura ne portalet shqiptare.

Kjo fale bukurise dhe linjave bombastike te saj.

Dje Keisi ka postuar nje foto ku shfaqen te pasmet e saj bombastike shoqeruar me mbishkrimin : “Vazhdo te flasesh per mua, pas shpines sime dhe shiko si Zoti me bekon mua para fytyres tende.” Provokuese dhe si dujet e bezdisur nga ata qe flasin keq per te ajo me kete foto prane nje makine luksoze mendojme se jua mbylli gojen te gjitheve.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
%d bloggers like this:
Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter